Du som ej har skickat in din första lektion samt julkalendertävling!

God jul önskar vi alla våra medlemmar SMART Klubben. Detta gör vi genom att ge en trisslott till alla medlemmar som skickar in sin första lektion till SMART Klubben. Känner du dig osäker hur man skickar in en lektion, se filmen som finns länkad sidan du kommer till du trycker "Skicka in lektion".

Lektionen ska innehålla Mål, syfte samt en interaktiv övning som tränar det du tagit upp i din lektion!

För er andra redan vana uppladdare har vi självklart den traditionella julkalendertävlingen :-).

Vinnaren av tjulkalender tävlingen får presentkort 600 kr att köpa ett julmyspaket till sin klass för.

Skicka ett mail till Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den., skriv "första lektion" alternativt "julkalender" i ämnesradennamnet din lektion, samt ditt namn och adress i mailet  får du din gåva skickad till dig!

Datum för sista inskick till Första Lektion: 31/12

Datum för sista julkalenderdeltagande: 9/12

Go to top